در فیلم بالا برای شما به صورت مختصر سرطان و انواع آن و راه های درمان سرطان در ۲ دقیقه به نمایش گذاشته شده است، شما با مشاهده این فیلم دید تازه ای نسبت به درمان سرطان پیدا خواهید کرد و شاید این نگرش که سرطان فقط با داروهای شیمیایی و طب نوین کنترل و درمان می شود پس از دیدن این کلیپ کم رنگ تر شود.
فیلم بالا را حتما با صوت گوش دهید. کلیپ بالا همراه با پادکست اجرا شده بر روی آن راه های درمان سرطان را برای شما توضیح خواهد داد.

در ادامه این مقاله با نکات بیشتری در مورد سرطان آشنا خواهیم شد و در انتها راهکارهایی کاملا عملی برای درمان سرطان و یا حداقل کنترل این بیماری ارائه خواهیم داد. پیشنهاد می کنم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

اولین نکته ای که باید در مواجهه با یک بیماری به آن پرداخته شود این است که تعریفی مشخص از آن به دست آمده تا بتوان دلایل و علائم آن را متوجه شد. درست است که می توان سرطان را به صورت کامل معرفی کرد اما دلیل بروز مشکلی که ما آن را سرطان می نامیم آنقدر ها مشخص نیست و به همین علت درمان آن نیز کمی مشکل و سخت است. البته این را هم باید گفت که به علت گستردگی این بیماری و تنوع در آن، سخت است که به صورت واحد در مورد آن صحبت شود.