سجاد دارو
پیشرو در صنعت دارو در کشور با بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه تولید داروهای با کیفیت
سلامتی شما هدف ماست
شرکت سجاد دارو با هدف ارائه بهترین کیفیت در ساخت دارو با متخصصین مجرب همیشه در تلاش برای بهبود سلامت بیماران هستند.
دانستنی های سلامتی
با ما سلامت روح و روان خود را سالم نگه دارید.
جدیدترین دانستنی ها
Slide Heading
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Click Here
واحد تحقيق و توسعه (R&D)
كي از بخش هاي اصلي و فعال شركت سجاد داروي شرق مي باشد كه كار خود را از سال ۱۳۸۷ آغاز نموده است. از جمله مهم ترين اولويت هاي كاري اين واحد با تكيه بر نيروها و متخصصين كارآمد خود و همچنين بهره گيري از تجربيات اساتيد دانشگاهي و موسسات معتبر علمي و پژوهشي ارتقاء محصولات توليدي، توسعه محصولات جديد دارويي با توجه به بازار و نيازهاي داخلي و خارجي مي باشد.
Click Here

شرکت داروسازی سجاد دارو

شرکت داروسازی سجاد دارو شرق از معدود شرکت های خصوصی در صنایع داروسازی است که با بکارگیری نیروهای متخصص و با تجربه همواره در راستای بهبود کیفیت و افزایش رضایتمندی مصرف کننده گام برداشته است. در این راستا با عنایت خداوند متعال در سال ۱۳۹۴ موفق به اخذ گواهی آکرودیته آزمایشگاه های کنترل کیفیت خود شده و به عنوان آزمایشگاه رسمی همکار سازمان غذا و دارو مجاز فعالیت جهت آزمایش محصوالت می باشد. از دیگر افتخارات این شرکت موفقیت در اخذ گواهی نامه GMP خط تولید جامدات برای دومین بار می باشد. مجموعه این افتخارات در کنار گواهینامه ۲۰۰۸-ISO9001 در تضمین کیفیت شرکت سجاد دارو شرق را بعنوان عضوی پیشرو در کیفیت صنعت دارویی کشور تبدیل کرده است و منجر به تولید محصوالت با کیفیت باال و قابل رقابت با نمونه های خارجی شده است. مطالعات اثربخش آزمایشگاهی و بالینی انجام گرفته در شرکتهای معتبر و تاییده های سازمان غذا و دارو در این خصوص از عرضه محصوالت با کیفیت به بازارهای داخلی و خارجی می باشد…

رویداد های برجسته

با ما بیشتر آشنا شوید

افتخارات

سابقه ی درخشان با بیش از دو دهه تجربه
۰ +
کارشناس متخصص
۰ +
مشتریان
۰ +
سال تجربه
۰ %
رضایت مشتریان

دعوت به همکاری

ما به دنبال اشخاصی متخصص در مناطق مختلف شامل تولید، تحقیق و توسعه داروها، بازاریابی، توزیع و فروش هستیم تا بتوانیم بهترین خدمات و محصولات را ارائه دهیم. شما با شرکت در تیم ما، در یک محیط پویا و با ارزش هایی همچون نوآوری، عدالت، و تعهد به اهداف شرکت همکاری خواهید کرد. در صورتی که به دنبال فرصتی برای کار در یک شرکت بزرگ و موفق در حوزه دارو هستید و توانایی کار با تیم را دارید رضومه خود را ارسال کنید.
همکاری با ما