بازدیدها: 1369

معرفی کامل
شرکت داروسازی سجاد دارو شرق

با بیش از 20 سال تجربه

مراقبت از نیازهای رو به رشد جامعه ما.

image

شرکت داروسازی سجاد دارو شرق از معدود شرکت های خصوصی در صنایع داروسازی است که با بکارگیری نیروهای متخصص و با تجربه همواره در راستای بهبود کیفیت و افزایش رضایتمندی مصرف کننده گام برداشته است. در این راستا با عنایت خداوند متعال در سال 1394 موفق به اخذ گواهی آکرودیته آزمایشگاه های کنترل کیفیت خود شده و به عنوان آزمایشگاه رسمی همکار سازمان غذا و دارو مجاز فعالیت جهت آزمایش محصولات می باشد. از دیگر افتخارات این شرکت موفقیت در اخذ گواهی نامه GMP خط تولید جامدات برای دومین بار می باشد. مجموعه این افتخارات در کنار گواهینامه ISO9001-2008 در تضمین کیفیت شرکت سجاد دارو شرق را بعنوان عضوی پیشرو در کیفیت صنعت دارویی کشور تبدیل کرده است و منجر به تولید محصولات با کیفیت بالا و قابل رقابت با نمونه های خارجی شده است. مطالعات اثربخش آزمایشگاهی و بالینی انجام گرفته در شرکتهای معتبر و تاییده های سازمان غذا و دارو در این خصوص از عرضه محصولات با کیفیت به بازارهای داخلی و خارجی می باشد.

هم اکنون این شرکت با تولید بیش از 50 نوع قرص و کپسول تلاش می نماید التیام بخش بیماران بوده و بخشی از نیاز دارویی داخل و خارج از کشور را تامین نماید. این محصولات در داخل کشور با همکاری شرکت های پخش سینا پخش ژن، رازی، پوراپخش، ممتاز، محیا دارو، دایا دارو، بهداشت سلامت آوندفر، شیمی درمان اوسینا، به پخش دارو، طبیعت زنده (سینره)، سینا پخش صبا ، مشکات فارمد توزیع ، نوش دارو مداوا ، سلامت پخش هستی، البرز ، آرتا پخش آداک و …  توزیع می گردد.

برنامه های آتی شرکت سجاد دارو شرق برای توسعه سهم بازارهای داخلی و خارجی شامل معرفی شرکت، افزایش سبد دارویی و توسعه خطوط دارویی سافت ژل، داروهای کم حجم و حجیم، داروهای تزریقی و خطوط بیوتکنولوژی می باشد. علاوه بر این با توجه به افزایش ظرفیت خطوط دارویی و دریافت گواهینامه های GMP,GLP شرکت سجاد دارو شرق علاقمند به همکاری در کلیه امور آزمایشگاهی از قبیل آزمایشات و فرمولاسیون فرآورده های مختلف دارویی و همچنین تولید در قالب قراردادهای تولید تحت لیسانس، contract manufacturing  و … می باشد.

همچنین شرکت سجاد دارو شرق به عنوان تنها واحد صنعتی نمونه استان خراسان رضوی در گروه محصولات صنایع غذایی و بهداشتی و تنها تولید کننده نمونه در زمینه ساخت دارو در حوزه دارو در سالهای 1396 و 1398 و 1399 انتخاب گردیده و موفق به دریافت تقدیر نامه و لوح و کارت کارآفرین گردیده است.

امید است با بکارگیری مشاوران فرهیخته و تلاش روز افزون علاوه بر حفظ دائمی کیفیت محصولات در راستای ارتقا سطح علمی و کیفی صنعت داروسازی ایران عزیزمان گام های موثر برداریم.

IMG_E3847

معرفی مدیران

تکنولوژی

افتخارات

گوایینامه ها و عناوین